Kontakty

Kontaktujte nás

Budeme rádi, když nás budete kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.

Strojírny a stavby Třinec, a.s.
Průmyslová 1038, Staré Město, 739 61 Třinec

IČ: 47674539
DIČ: CZ47674539
Telefon: +420 558 532 592
Fax: +420 558 321 328
ID datové schránky: h4udmyw
E-mail: info@sas-trinec.cz
GPS: 49°41’10.182″N, 18°39’4.092″E

Poptávky zasílejte na:
E-mail: poptavky.sas@trz.cz
E-mail: inquiry.sas@trz.cz

Kontaktní formulář


 

Přijmení a jméno Funkce Telefon E-mail
Vedení společnosti Fax: +420 558 334 358
Ing. Miroslav Kovářík Ředitel společnosti a předseda představenstva +420 558 532 050 miroslav.kovarik@trz.cz
Ing. Michal Rusz MBA Finanční ředitel a místopředseda představenstva +420 558 532 059 michal.rusz@trz.cz
Ing. Roman Lysek Výrobní ředitel a člen představenstva +420 558 535 293 roman.lysek@trz.cz
Ing. Jaroslav Samiec MBA Obchodní ředitel +420 558 532 316 jaroslav.samiec@trz.cz
Ing. Roman Pustówka Technický ředitel +420 558 532 058 roman.pustowka@trz.cz
Ing. Alena Čornejová Ředitelka sekce ocelových konstrukcí +420 558 532 205 alena.cornejova@trz.cz
Naděžda Zvoníčková Sekretariát ředitele +420 558 532 592 nadezda.zvonickova@trz.cz
Obchodní oddělení Fax: +420 558 536 785
Václav Čmiel Vedoucí nákupu +420 558 532 510 vaclav.cmiel@trz.cz
Ing. Bohdan Gryga Vedoucí obchodu sekce strojírenství +420 558 535 640 bohdan.gryga@trz.cz
Roman Varmus Vedoucí obchodu sekce stavební, elektro +420 558 532 179 roman.varmus@trz.cz
Ing. Ivana Žižková Marketing +420 558 535 680 marketing.sas@trz.cz
Personální oddělení
Ing. Tomáš Škarka +420 558 533 509 tomas.skarka@trz.cz
Mechanické dílny
Ing. Lukáš Walach
Vedoucí provozu Mechanické dílny +420 558 532 055 lukas.walach@trz.cz
Soustružna válců
Ing. Daniel Kujawa Vedoucí provozu Soustružna válců +420 558 532 056 daniel.kujawa@trz.cz
Zámečnické dílny
Ing. Januš Lasota Vedoucí provozu Zámečnické dílny +420 558 532 051 janus.lasota@trz.cz
Elektrotechnické dílny
Ing. Petr Kičmer Vedoucí provozu Elektrotechnické dílny +420 558 532 052 petr.kicmer@trz.cz
Stavební dílny
Ing. Roman Huťka Vedoucí provozu Stavební dílny +420 558 532 053 roman.hutka@trz.cz
Žárotechnické dílny
Ing. Miroslav Sikora Vedoucí provozu Žárotechnické dílny +420 558 532 054 miroslav.sikora@trz.cz
Konstrukce
Ing. Grzegorz Podolewski Vedoucí Konstrukce +420 558 532 282 grzegorz.podolewski@trz.cz