ПИЛА ДЛЯ РЕЗКИ ОГНЕУПОРНЫХ МАТЕРИАЛОВ

Производство и поставка Дисковой пилы М 800. Компания АО «Стройирны а ставбы Тринец» разработала дисковую пилу для точной резки огнеупорных материалов, камня и подобных материалов. Для резки применяется алмазный режущий диск MGT-f 800 мм, который позволяет сухой распил без охлаждения водой огнеупорных материалов из ряда магнезит, хроммагнезит, доломит и корунд..

Подробнее
Kotoučová pila M 800 umožňuje řezání žáropevných materiálů do maximální hloubky 250 mm s možností sklonu řezacího kotouče od 00 do 450. Stroj je vybaven vlastním stolem s pevným dorazem a dle požadavku je možno stůl osadit magnetickou deskou k rychlejšímu upevnění drobnějších žáropevných tvárnic pomocí speciálních přípravků. Stroj je ovládán ze dvou ovládacích panelů pomocí tlačítek. Pohon stroje je řešen elektricky s možností změny otáček.

Veškeré pohyby stroje jsou řešeny hydraulicky. Tlakovou kapalinu dodává lamelový hydrogenerátor s regulací na konstantní tlak poháněný elektromotorem. Pila je vybavena výkonným odsávacím zařízením, které eliminuje zvýšenou prašnost při řezání.


ТЕХНИЧЕСКИЕ ПАРАМЕТРЫ МОЖНО ПРИСПОСОБИТЬ ПОЖЕЛАНИЮ ЗАКАЗЧИКА

Скачать в формате PDF

Русский
  • Чешский
  • Английский
  • Русский