Pila na řezání žárupevných materiálů

Výroba a dodávka Kotoučové pily M 800. Strojírny a stavby Třinec, a.s., vyvinuly kotoučovou pilu pro přesné řezání žáropevných materiálů, kamene a podobných materiálů. K řezání je použit diamantový řezací kotouč MGT-f 800 mm, který umožňuje řezat na sucho bez chlazení vodou žáromateriál z řady magnezit, chrommagnezit, dolomit a korund.

Více informací
Kotoučová pila M 800 umožňuje řezání žáropevných materiálů do maximální hloubky 250 mm s možností sklonu řezacího kotouče od 00 do 450. Stroj je vybaven vlastním stolem s pevným dorazem a dle požadavku je možno stůl osadit magnetickou deskou k rychlejšímu upevnění drobnějších žáropevných tvárnic pomocí speciálních přípravků. Stroj je ovládán ze dvou ovládacích panelů pomocí tlačítek. Pohon stroje je řešen elektricky s možností změny otáček.

Veškeré pohyby stroje jsou řešeny hydraulicky. Tlakovou kapalinu dodává lamelový hydrogenerátor s regulací na konstantní tlak poháněný elektromotorem. Pila je vybavena výkonným odsávacím zařízením, které eliminuje zvýšenou prašnost při řezání.


TECHNICKÉ PARAMETRY JE MOŽNO UPRAVIT DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA

Stáhnout leták v PDF

Čeština
  • Čeština
  • Angličtina
  • Ruský