Manipulační linky

Výroba a dodávka portálových a podvěsných manipulátorů usnadňujících manipulaci s materiálem či výrobky ve výrobním procesu. Jedná se o speciální manipulátory s plně automatizovanými mechanizmy.

Manipulační zařízení jsou vybavena vlastním pohonem, který spolu s dalšími mechanizmy zajišťuje proces samotného uchopení břemene, či změnu jeho polohy. Všechny potřebné operace tak mohou být prováděny bez přítomnosti obsluhy a v automatizovaném pracovním procesu.

Manipulátory jsme schopni vyrobit a dodat vč. nosné ocelové konstrukce, pojezdové dráhy a řídicího systému na klíč.

Technické parametry manipulátoru lze přizpůsobit potřebám a požadavkům zákazníků s ohledem na prostředí a druh materiálu, kterým bude manipulováno.

Více informací
Níže uvedené realizace jsou umístěny ve válcovnách hliníku a slouží k přemisťování svitků plechů nebo ocelových cívek pomocí C – háků. Pohon pojezdu jednotlivých manipulátorů zajišťují dva elektropohony. Manipulátory jsou vybaveny teleskopy, které zabraňují kmitání přepravovaného tělesa. Manipulace s břemeny je prováděna s přesností na 1mm a díky tenzometrickým snímačům jsou manipulátory schopny hlídat přetížení zařízení.

TECHNICKÉ PARAMETRY JE MOŽNO UPRAVIT DLE PŘÁNÍ ZÁKAZNÍKA

Stáhnout PDF

Čeština
  • Čeština
  • Angličtina
  • Ruský